streda 27. marca 2013

Pár viet o olympiáde u nás

Tak to vyzerá, že sa vláda rozhodla rozbehnúť projekt olympiády na Slovensku. Ako sme si už zvykli, keď sa Róbert Fico rozhodne že niečo uskutoční, ani všetci ekonómovia sveta mu nevyvrátia jeho rozhodnutie (k podobným projektom patria sociálne podniky, alebo širokorozchodná železnica).

Ja v tejto snahe socialistov vidím najmä dva dôvody, prečo olympiádu presadzujú:

1) J&Tatry - ak sa aj olympiáda nepodarí, pre isté skupiny to bude výborná reklamná kampaň na podporu turizmu v Tatrách. Keď už rozvŕtali celý Chopok, tak to treba nejak využiť. V lete som tam bol, stavebné práce v plnom prúde. Cesta vybudovaná až na vrchol, a bager súperiaci s kosodrevinou.

2) Propagácia - málokto verí, že sa olympiáda u nás naozaj uskutoční. Ale kým sa o tom rozhodne, nalejú sa milióny do kampane. Fico ako úspešný marketingový produkt Flašíka a jemu podobných sa má komu revanšovať.

Takže, ako to už chodí na Slovensku: nejde o rozvoj športu, ani o rozvoj turizmu. To sú len vedľajšie efekty stratégie, ktorú vymyslel niekto vlastnou hlavou.

1 komentár:

  1. Dobrý deň, hľadáte podnikateľskú pôžičku, osobnú pôžičku, úver na bývanie, pôžičku na auto, študentskú pôžičku, pôžičku na konsolidáciu dlhu, nezabezpečený úver, rizikový kapitál atď ... ALEBO Boli ste odmietnutý úver od banky alebo akejkoľvek finančnej inštitúcie za jednu alebo viac dôvodov. Nachádzate sa na správnom mieste pre svoje úverové riešenia! Sme organizácia kresťanských úverov, poskytujeme pôžičku tým, ktorí ju potrebujú pozitívne, a tiež tí, ktorí sú dôveryhodní, poskytujeme úvery podnikom a jednotlivcom za nízku a cenovú úrokovú sadzbu 2%. kontaktujte nás pomocou nižšie uvedených údajov a bez podvodov
     
    E-mail: progresiveloan@yahoo.com
    Call / WhatsApp: +16626183756 ďakujeme


    OdpovedaťOdstrániť